Telefon

0536-342-1397

E-posta

mkasogutma@gmail.com

Açılış saatleri

7 / 24 Acil Klima Hizmeti

Klima Tesisat Çekim işlemleri İçin İstanbulda bulunan firmamız garantili olarak tesisat döşeme işlemleri yapmaktayız. İstanbul Klima Tesisat İşlemleri İçin en doğru zaman İnşaat Halinde ki zamandır. İnşaat halinde ki Villa, Otel ,Hastane gibi yerlere tesisat çekim işlemleri yapıyoruz. Tadilata giren evler ,

Klima montajı yer seçiminde iç üniteler için, montajlanacak yer su akan veya su fışkıracak bir tesisatın yakınında olmamalıdır. Gün ışığını doğrudan almayacak yer seçilmelidir. Rutubetli bir yere yerleştirilmemelidir. Ünitenin ağırlığını kaldıracak bir yere kurulması gerekir. Elektrik hattının ve boruların dış ünitenin kurulacağı yere yakın mesafede olması gereklidir.

İstanbul klima servisi olarak marka ayrımı yapmadan klima servis hizmeti sunmaktayız. Periyodik klima bakımlarınızı uygun fiyatlara yapıyoruz, yazın ya da kışın fark etmeksizin klima servisi tamir ve bakımını yapıyoruz. En erken aynı gün ya da bir gün sonra klima probleminizi gideriyoruz. Her hizmetimiz için 1 yıl garanti veriyor ve yıllık bakım anlaşmaları yapabiliyoruz.

İstanbul Geneli Klima Bakımı

Tamiri

Bakımı

Montajı

Satışı Kurumsal ve Garantili Servis Vrf Sistemler Kaset Tipi Klimalar Duvar Tipi Klimalar Salon Tipi Klimalar Kanallı Klimalar Ücretsiz Keşif

Bakımlarınızı yetkili servislerimize yaptırınız.

Özellikle yaz sezonunda ehil olmayan kişilerin ucuz fiyat vererek bakımları yaptığı ama bu bakımların cihazın normal çalışmasından çok zarar görmesine ve yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verildiği tespit edilmiş olup bakımlarınızı yetkili servis personelimiz dışında yaptırmayınız. Ehliyetsiz kişilerce yapılan bakımlar cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur.

Bakımın konutlar, bürolar, banka şubeleri, mağazalar, vb. gibi yaşam birimlerinde yaz başlangıcında ve kış başlangıcında olmak üzere yılda ortalama iki kez yapılması tavsiye edilir.

Servis Talep Formunu doldurursanız size 24 saat içinde ulaşılacaktır.

Klima bakım fiyatları uygundur, en çok 1 saat süren bir işlemdir ve yaz boyu kesintisiz serinletme sağlar.

Avcılar Klima servisi veya
İstanbul Klima Servisi gibi
Beylikdüzü Klima Servisi veya
Esenyurt Klima Servisi
Büyükçekmece Klima Servisi bununla yanında
Silivri Klima Servisi bununla birlikte
Bağcılar Klima Servisi
Hadımköy Klima Servisi veya
Arnavutköy Klima Servisi veya
Başakşehir Klima Servisi veya
Bahçelievler Klima Servisi
Bakırköy Klima servisi
Beşiktaş Klima Servisi
Şişli Klima Servisi
Mecidiyeköy Klima Servisi
Beyoğlu Klima Servisi
Zeytinburnu Klima Servisi

Önerilen makaleler